Ekonomi

ShipEntegra, Amazon’da tanınan ilk Türk teknoloji lojistik şirketi oldu

Türkiye’deki Amazon satıcılarının rahatlıkla sadece ABD’ye satış yapabildiklerini ancak bu ortaklık sayesinde dünyanın her yerine işlerini rahatlıkla gönderebileceklerini söyleyen ShipEntegra CEO’su Ali Ceylan, “Üyelerimiz, Lojistik maliyetlerinde rekabet edemedikleri Singapur, Japonya ve Avustralya, artık satın alma gücü yüksek olan Birleşik Arap Emirlikleri’ne (BAE) FBM yöntemiyle ürün gönderebilecekler.” söz konusu.

ShipEntegra olarak sundukları satış sonrası lojistik hizmetin yanı sıra satış öncesi süreçleri de kolaylaştırabilecek çözümler geliştirdiklerini belirten Ali Ceylan, “Daha fazla kişinin e-ticaret işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmesini hedeflediğimiz ShopiVerse iştirakimiz ile. -ihracat, şirketler; Amazon, Walmart, eBay gibi pazar yerlerinde rahatlıkla mağaza açabilir. ShopiVerse sayesinde firmalar Amerika ve İngiltere gibi pazar yerlerinde birkaç adımda kolayca satış yapabiliyor.”

ShipEntegra’nın Etsy tarafından tanınan ilk ve tek Türk teknoloji lojistik şirketi olduğunu hatırlatan Ceylan, bölüme girdikten sonra Türkiye’nin Etsy’deki sıralamasının 15’ten 7’ye yükseldiğini vurguladı.

kinikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu