Teknoloji

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (9 Mart)

önümüzdeki yedi gün içinde kullanıcılara dağıtılacak. ücretsiz Epic Games Mağazası Oyun indirilebilir. Bu sefer çokça keşfedeceğimiz ve bulmaca çözeceğimiz bir oyun bizi bekliyor. Detaylar burada.

Bildiğiniz gibi Epic Games, Noel dönemi hariç haftalık olarak kullanıcılara bir veya daha fazla oyun sunuyor. Bu sayede hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları ücretsiz olarak kütüphanelerimize eklerken, Amerikalı yayıncı kullanıcıları elde tutma konusunda oldukça başarılı.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Epic Games Store tarafından bir hafta boyunca ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak. Denizin Çağrısı Oyunu burada bulabilirsiniz. 16 Mart 2023 Perşembe gününe kadar kitaplığınıza eklerseniz kalıcı olarak sahip olursunuz ve istediğiniz zaman oynamaya başlayabilirsiniz. Önümüzdeki hafta Warhammer 40.00: Gladius – Relics of War oyunu ücretsiz olarak çıkacak.

Denizin Çağrısı Hakkında

1934 yılında geçen oyunda Güney Pasifik bölgesinin ücra bir yerine gidiyoruz. Norah rolünü oynayacağımız oyunda kayıp eşimizi bulmak için yola çıkıyoruz. Ancak kendimizi isimsiz, unutulmuş ve kayıp bir medeniyetin kalıntılarının yattığı bir adada buluyoruz. Amacımız adanın gizemini çözmek ve bizi bekleyen gerçeği keşfetmek olacaktır.

Epic Games Mağazası Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformları için dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkışından bu yana Steam ile oldukça zorlu bir rekabet içinde olan Epic Games Store, son dönemde dağıttığı ücretsiz oyunlarla çok sayıda oyuncu kazanmayı başardı.


Bedava oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

kofcazajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu