Ekonomi

MeridianLink yeni CFO Larry Katz’ı atadı

COSTA MESA, Kaliforniya – Finansal kurumlar için yazılım platformları sağlayıcısı olan MeridianLink, Inc. (NYSE: MLNK), Sean Blitchok’un finans müdürü (CFO) görevinden ayrılması ve Larry Katz’ın 1 Nisan’dan itibaren bu görevi devralmasıyla yönetici ekibinde bir değişiklik olduğunu duyurdu. Blitchok, 30 Eylül 2024 tarihine kadar danışman sıfatıyla görev yapmaya devam edecek.

MeridianLink CEO’su Nicolaas Vlok, Blitchok’a MeridianLink’in geçirdiği dönüşüm dönemindeki katkılarından dolayı teşekkür ederken, Katz’a da hoş geldin diyerek, şirketleri önemli anlarda yönetme, büyüme ve kârlılığı artırma konusundaki geçmiş performansından övgüyle söz etti.

Finansal hizmetler ve teknoloji kuruluşlarında dönüşüme liderlik etme geçmişine sahip deneyimli bir yönetici olan Katz, MeridianLink’e otuz yıllık bir deneyim getiriyor. Kariyeri boyunca StubHub, Genesys, JPMorgan Chase & Co. ve The Walt Disney Company’de görevler üstlenmiştir. Ayrıca çeşitli özel sermaye şirketlerinde bağımsız danışman ve kıdemli danışman olarak görev yapmıştır.

Katz yaptığı açıklamada MeridianLink’e katılmaktan duyduğu heyecanı dile getirerek şirketin büyüme potansiyeline ve müşterileri için dijital dönüşüm desteğine duyduğu güveni ifade etti. Katz, veri odaklı liderlik yaklaşımını ve marjları artırma, stratejik satın almaları tamamlama ve zorlu pazarlarda inovasyonu teşvik etme konusundaki deneyimini vurguladı.

MeridianLink’in yönetim kurulu başkanı Edward H. McDermott, Katz’ın kapsamlı uzmanlığının ve başarılı iş girişimlerinin şirketin gelecekteki çabaları için değerli varlıklar olduğunun altını çizdi.

MeridianLink’in dijital kredi verme, hesap açma, geçmiş taraması ve veri doğrulama gibi bulut tabanlı çözümler paketi, birleşik bir veri platformu olan MeridianLink One tarafından desteklenen finansal kurumların ve tüketici raporlama ajanslarının büyüme ve uyum çabalarını desteklemek üzere tasarlanmıştır.

Bu makaledeki bilgiler MeridianLink, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu