Yaşam

Kızılcık Şerbeti’nin Yayınlanmayan Bölümünde Dilan Polat’ı Göndermesi Dikkat Çekti

Show TV’nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti yeni bölümleriyle Cuma gecelerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Müjde Uzman ve Doğukan Güngör gibi değerli isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi, henüz yayınlanmayan bir sahneyle sosyal medyada büyük ses getirdi. Dizinin ‘Dilan Polat’a göndermesi izleyiciler arasında çok konuşuldu.

Hafta sonlarının vazgeçilmezi kızılcık şerbeti her bölümüyle sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer alıyor.

Ancak bu sefer dizi daha ekranlara çıkmadan bir sahneyle dikkat çekti. Kızılcık Şerbeti’nin son bölüm seti vatandaşların ilgi odağı oldu.

Setten çekilen sahnelerde Nilay’ın Mustafa’ya olan aşkını reklam panolarına yansıttığı anlaşıldı.

Bu sahnede Nilay, eşi Mustafa’ya sürpriz hazırlıyor ve kendisi için billboard’a asılan fotoğrafta “Seni seviyorum Mustafa’m. Sen benim kaderimsin” yazıyor. ifadelere yer verildi.

İşte o sahneden çarpıcı görüntü:

Son dönemde kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla adından söz ettiren ve mal varlıklarına el konulan Dilan Polat, eşi Engin Polat’ın doğum gününde eşsiz bir sürpriz yaptı.

Dilan Polat, eşinin doğum gününü kutlamak için şehir merkezindeki bir billboarda “Doğum günün kutlu olsun eşimin kocası. Seni çok seviyorum. Şehrin ışıklarını söndür, pastayı kocam üfleyecek” yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu