İş

InQubeta’nın yapay zeka altcoin’i dikkat çekiyor, Bitcoin 100 bin dolara yaklaşıyor

Bir AI altcoin olan InQubeta (QUBE), dördüncü ön satış aşamasına girerken kripto para piyasasında dalgalar yaratıyor. Ethereumtabanlı platformun 2023 yılı sonuna kadar 20 kat büyüme veya yaklaşık %3.000 artışa tanık olacağı öngörülüyor. Bu durum, baskın kripto para birimidir. Bitcoin’in100 bin doların sonuna yaklaşırken ortaya çıktı.

Pazar günü InQubeta, ön satışında token başına 0,0133 dolardan 4,2 milyon dolar topladı. Platform, yapay zeka yatırımlarını demokratikleştirmeyi amaçlayan yapay zeka ve blockchain teknolojisinin yenilikçi kombinasyonuyla öne çıkıyor. Benzersiz blockchain teknolojisi, kesirli bir yatırım sistemi ve yapay zeka girişimlerinde öz sermayenin NFT’ler olarak temsil edildiği bir NFT pazarı sunuyor.

QUBE tokeni, platform içerisinde bir yönetim aracı olarak hizmet eder ve token sahiplerine karar verme gücü sağlar. Platform, QUBE tokenlerinin arzını kontrol etmek, talebi dengelemek ve fiyat oynaklığını azaltmak için deflasyonist bir model kullanıyor. Arz belirli bir sınırı aşarsa, fazla tokenler token yakılarak ortadan kaldırılır. Süreç vergi gelirlerinin bir kısmı da ani arz artışlarını önlemek için yakılırken, geri kalanı ödül havuzuna ve pazarlama girişimlerine destek oluyor.

Çok açık Dalgalanma Fiyatı 0,60 doların üzerine çıktı ve bu da potansiyel olarak 1 dolar sınırını aşacağı tahminlerine yol açtı. Ripple, işletmelere ve finansal kurumlara blockchain çözümleri sağlamak için XRP Ledger teknolojisini kullanıyor. Kullanıcı tabanını genişletmek için stratejik ortaklıklar kurdu ve Dubai’nin MBank’ı ve Ripple’ın BAE’deki ODL ortağı LuLu Exchange ile yakın zamanda yapılan bir işbirliği de dahil olmak üzere verimli sınır ötesi işlemleri teşvik etti.

Hem Ripple hem de InQubeta umut verici DeFi yatırım fırsatları sunuyor. Ripple, iş büyümesi için blockchain’in benimsenmesini desteklerken, InQubeta, startup’lara ve kripto kullanıcılarına yapay zeka devrimine katkıda bulunmaları için güç veriyor.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu