Yaşam

Estetik Protez Kol Yaptıracak: Milyoner Şampiyonu Rabia Birsen Göğercin’e Müjde!

Kim Milyoner Olmak İster’in ikinci şampiyonu Rabia Birsen Göğercin, genç yaştaki başarısıyla gündemde kalıyor. Pozitifliğiyle büyük sempati toplayan Göğercin, 1 milyon kazanırsa estetik protez kol sahibi olmak istediğini söyledi. Büyük ödülü kazanan Göğercin’e farklı bir müjde daha geldi.

Kaynak:https://haberglobal.com.tr/gundem/kim…

Rabia Birsen Göğercin son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri.

Kim Milyoner Olmak ister? Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla. Yarışta 1 milyon soru işaretine ulaşan Göğercin, soruyu doğru cevaplayan 2. yarışmacı olarak büyük ödülün sahibi oldu.

Geçtiğimiz Kurban Bayramı’nda kasapta babasına yardım ederken elini kaybeden Göğercin, daha önce yarışta büyük ödülle estetik protez kol sahibi olmak istediğini belirtmişti.

Büyük ödülü kazandıktan sonra artık dileğine ulaşabilen Göğercin, farklı bir sürpriz yaşadı.

30 yıldır protez malzemeleri üreten işadamı Mustafa Düger, estetik protez kol sahibi olmak isteyen Rabia Birsen Güvercin’in protez masraflarını ücretsiz karşılayacağını duyurdu.

Bir baba olarak Rabia Birsen’in hikayesinden çok etkilendiğini anlatan Düger, şu açıklamayı yaptı:

‘Kızımız Rabia’yı televizyonda izledim. Açıklamalarınızı dinledim. Bir baba olarak çok etkilendim. Benim de onun yaşlarında bir kızım var. Protez kullandığını gördüm. Çok etkileyici bir konuşmaydı. Bu konularla ilgilenen bir vatandaş olarak üzerime bir sorumluluk düştüğünü hissettim. Kızımız Rabia’nın istediği ve ekranda söylediği estetik kol protezini ben yapacağımı söyledim.’

“Kendisine ulaştım ve bu konuyu görüştüm. Kendisinin tarafımızdan ücretsiz karşılanacağını söyledim. Kendisi çok mutlu oldu. Biz de çok mutlu olduk.”

seferihisarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu