Teknoloji

Ertelenen Capcom Oyunu Pragma’ya Tekrar Ertelendi: İlk Oynanış Videosu Geldi

 
Capcom tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak bilim kurgu aksiyon macera oyunu Pragmata, daha önce duyurulan 2023 çıkış yılından itibaren belirsiz bir tarihe ertelendi. Capcom sunumu sırasında duyurulan bu açıklama ile birlikte oyunun ilk oynanış görüntüleri de ortaya çıktı. Oyun PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkacak.
 
Ekip gecikme için özür diledi.
 
 
 
Uzun süredir geliştirme çalışmaları devam eden ve ilk tanıtım fragmanı ile birçok oyuncu tarafından takip edilen yapım, bir kez daha ertelendi. Bu durumu bekleyenlerden özür dileyen grup, şunları dile getirdi:
 
“PRAGMATA’nın çıkışını daha da geciktirdiğimiz için çok üzgünüz. Ekibimiz şu anda size yapabileceği en iyi deneyimi sunmak için çok çalışıyor, ancak daha fazla zamana ihtiyacımız var. Mükemmel bir yapım sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. beklemeye değer. Devam” Desteğiniz için teşekkür ederiz.
 
Açıklamanın yanı sıra oyunun kısa bir oynanış içeriği de paylaşıldı. Oynanış kısmında küçük bir kız ve bir robot askerin olduğu bir sahne bizlere aktarılıyor. Küçük kızın çeşitli yeteneklere sahip olduğu ve sahnenin kaosa sürüklendiği görüntüde çeşitli çatışma anları da gösteriliyor.
 
İşte oynanış videosu
 
 

atakumajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu